Möbler Bord
1245532
SOFFBORD, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.
Soffbord, 1950/60-tal.

Mahogny, skiva av röd marmor. Längd 102, bredd 56, höjd 50 cm.

Smärre slitage och repor.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
4 000 SEK