Möbler Bord
1245537
MATBORD, furu, Krogenäs, Norge 1900-tal.
Matbord, furu, krogenäs, norge 1900-tal.

Furu, kopplade ben. Längd 180, bredd 80, höjd 75 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
143
161
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 jul 21:30
1 500 SEK
6 jul 0:15
800 SEK