1245606
Cecilia Johansson
(Sverige, Född 1939)
Cecilia johansson, göteborg, 1978 & 1986, två ringar samt hängsmycke med fasettslipade bergskristaller.

CECILIA JOHANSSON, Göteborg, 1978 & 1986, två ringar samt hängsmycke med fasettslipade bergskristaller.

Silver. Hänge daterat 1986. En ring daterad 1978, den andra med otydlig datering. Storlek på ringar, 16,5/52 samt 16,75/53.
Hänge med höjd 2,5 cm. Total vikt 11,4 gram.

Slitage. Stenar med nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
173
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 aug 1:52
1 500 SEK
2 aug 1:51
1 000 SEK
29 jul 19:39
300 SEK