Diverse Övrigt
1245642
GNISTSKYDD 1900-talets början smide
Gnistskydd 1900-talets början smide.

Målad metall och genombrutet smide, längd 89, höjd ca 97 cm

Bruksslitage. Färgbortfall. Avnött. Fläckar. Repor. Rostangrepp.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 7 timmar
3 000
287
322
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
2 jul 1:27
3 000 SEK
2 jul 1:27
2 800 SEK
1 jul 22:47
2 600 SEK
1 jul 18:55
2 400 SEK
1 jul 18:55
2 300 SEK