Möbler Bord
1245837
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Mässingsfärgad metall och röktonat glas. Plats för tre flaskor. Längd 80, bredd 50, höjd 69 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag
2 700
258
290
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
1 jul 21:00
2 700 SEK
1 jul 21:00
2 500 SEK
1 jul 12:24
2 000 SEK
1 jul 12:24
1 900 SEK
28 jun 21:21
1 800 SEK