Konst Grafik
1245857
Sam Vanni
(Finland, 1908-1992)
Sam vanni, serigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 9/100.

SAM VANNI, serigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 9/100.

Tiina Lillak, bildstorlek 44.5 x 59.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
180
1 853
214
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (7 bud)
23 jul 14:49
180 EUR
23 jul 14:48
170 EUR
23 jul 12:15
160 EUR
23 jul 11:35
150 EUR
22 jul 12:48
130 EUR