Konst Modern svensk konst
1246033
Olle Bonniér
(Sverige, 1925-2016)
Olle bonniÉr, tusch på papper, signerad med blyerts ob.

OLLE BONNIÉR, tusch på papper, signerad med blyerts OB.

Utan titel. 33 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Slutpris
5 000
485
574
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 aug 18:30
5 000 SEK
3 aug 18:29
4 800 SEK
3 aug 18:29
4 600 SEK
3 aug 18:29
4 400 SEK
3 aug 18:29
4 200 SEK