1246234
YTTERFODER, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.
Ytterfoder, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.

Reliefdekor. Höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 16 timmar
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
1 jul 17:59
1 800 SEK
30 jun 12:08
500 SEK
26 jun 18:11
350 SEK