Löst vilande skiva på ställbara bockar. Längd 215 cm. Bredd 80 cm. Höjd ca 76 cm.
Åldersrelaterat slitage. Fläckar.
Proveniens
Från Olof Piras Dbo
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK