Konst Grafik
1246434
Anders Zorn
(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1918, signerad.

ANDERS ZORN, etsning, 1918, signerad.

"Vicke". Plåtstorlek 19,8 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper/buckligt.

Asplund 281, Hjert & Hjert 166.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK