Möbler Bord
1246450
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Mässingsfärgad stomme med sidor av bok, två hyllplan med glasskivor. Längd 80, bredd 45, höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
143
161
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
6 jul 19:29
1 500 SEK
6 jul 15:56
1 200 SEK
5 jul 19:08
500 SEK
3 jul 19:11
300 SEK