Konst Grafik
1246604
Kaj Stenvall
(Finland, Född 1951)
Kaj stenvall, litografi, signerad och daterad 2006, märkt tait. vedos.

KAJ STENVALL, litografi, signerad och daterad 2006, märkt tait. vedos.

"Nära romantik", bildstorlek 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T28
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 18 timmar
110
1 150
123
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 120 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
1 jul 8:34
110 EUR
1 jul 5:51
100 EUR
30 jun 17:15
30 EUR