Kaj Stenvall

(Finland, Född 1951)
Kaj Stenvall
(Finland, Född 1951)

KAJ STENVALL, litografi, signerad och daterad 2006, märkt tait. vedos.

"Nära romantik", bildstorlek 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
400 EUR