Möbler Bord
1246649
BADRUMSSKÅP och BÄNK, 1900-talets andra hälft.
BadrumsskÅp och bÄnk, 1900-talets andra hälft.

Furu. Skåp, inredning med spegel och lådor. Längd 50, höjd 50, bredd 22 cm. Bänk, längd 87, höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK