Möbler Fåtöljer & Soffor
1246808
FÅTÖLJER MED FOTPALL, ett par, 1970/80-tal
FÅtÖljer med fotpall, ett par, 1970/80-tal.

Stomme i mahogny. Brunt läder. Fåtöljernas sitthöjd 43 cm. Djup 80 cm. Bredd 82 cm. Pallarnas höjd 39 cm. 65 x 44 cm

Smärre slitage. Smärre repor. Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
211
239
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 jul 14:58
2 200 SEK
5 jul 10:36
2 000 SEK