Konst Grafik
1247028
Andy Warhol, efter
(USA, 1928-1987)
Andy warhol, offset-serigrafi. signerad med dedikation.

Andy Warhol, offset-serigrafi. Signerad med dedikation.

"Four flowers". Nouvelles Images Editeur. Bildstorlek 62 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V512
Proveniens

Inköpt på Louisiana.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

10 timmar 21 minuter
32 000
3 134
3 719
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 33 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (45 bud)
12
26 nov 12:16
32 000 SEK
11
26 nov 12:16
31 006 SEK
11
26 nov 1:43
30 000 SEK
12
26 nov 1:43
29 000 SEK
12
24 nov 15:19
28 001 SEK