TORSTEN RENQVIST, olja på duk lagd på pannå, 2 st, en signerad TR och daterad -62.
"Landskap" respektive "Landskap. Vegetation". Vardera 26,5 x 31,5 cm.
Färgbortfall. Skrapmärken.