1247135
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, weekendbag "keepall 55 epi".

LOUIS VUITTON, weekendbag "Keepall 55 Epi".

Weekendbag i blått epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragkedja. Utvändigt en ficka. Märkt med "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (1989). Längd 57 cm, höjd 30 cm.

Ställvis slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F2
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 900
669
793
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11
6 aug 23:58
6 900 SEK
12
6 aug 23:58
6 700 SEK
11
6 aug 23:58
6 600 SEK
12
6 aug 23:50
6 400 SEK
11
5 aug 16:08
6 200 SEK