KARTA/KOPPARTSTICK, av Carl Akrell, 1800-tal.
"Plan af Stockholm". P. 65 x 99 cm. Äldre förgylld ram.
Ej examinerad ur ram, gulnad, fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10