1247150
Chanel
(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska.
Chanel, väska.
Chanel, väska.
Chanel, väska.

CHANEL, väska

Svart, quiltad mocka. Monogramprytt lås i guldfärgad metall. Axelrem i form av kedja i guldfärgad metall tvinnad med mockaband. Fodrad i burgundyfärgat skinn. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CHANEL PARIS". Ca 24 x 15 x 6 cm.

Ställvis slitage. Smärre fläckar. Lagning på innerfack. Tryckknapp defekt.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
8 400
815
965
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
2 aug 11:37
8 400 SEK
2 aug 11:37
8 200 SEK
31 jul 18:45
8 000 SEK
31 jul 13:31
5 200 SEK
29 jul 0:02
5 000 SEK