ARTHUR LINDQVIST, karmstolar 4 st samt bord modell A" för Grythyttan, 1990-tal.

Metall och oljad ek, sitthöjd ca 42 cm, diameter 120, ihopfällbart. Märkta.

Slitage. Märken. Repor. Fläckar.

Utropspris
7 000 SEK