BURBERRY, resegarderob
Rutig textil med detaljer i brunt läder. Invändigt textilfodrad med Två fickor samt galgar. Ett fack utvändigt. Längd 44-90 cm, bredd 56 cm.
Smärre slitage. Märken. Smärre textilskador invändigt. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10