1247171
Burberry
(Storbritannien, Född 1856)
Burberry, resegarderob.
Burberry, resegarderob.
Burberry, resegarderob.
Burberry, resegarderob.
Burberry, resegarderob.

BURBERRY, resegarderob

Rutig textil med detaljer i brunt läder. Invändigt textilfodrad med Två fickor samt galgar. Ett fack utvändigt. Längd 44-90 cm, bredd 56 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre textilskador invändigt. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 700
359
428
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
29 jul 18:21
3 700 SEK
29 jul 18:21
3 500 SEK
29 jul 14:51
3 300 SEK
29 jul 12:43
3 100 SEK
29 jul 12:43
3 100 SEK