Burberry

(Storbritannien, Grundat 1856)
Burberry

BURBERRY, resegarderob

Rutig textil med detaljer i brunt läder. Invändigt textilfodrad med Två fickor samt galgar. Ett fack utvändigt. Längd 44-90 cm, bredd 56 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre textilskador invändigt. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13