Mahogny. Uppfällbar skiva med klädsel av guldpräglat skinn. En låda. Utfällbara klaffar. Bredd 89 cm, djup 66 cm, höjd 120 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Smärre skador. En knopp med lagning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10