Konst Grafik
1247432
MADELEINE PYK, färglitografi, signerad, numrerad 1346/5000.
Madeleine pyk, färglitografi, signerad, numrerad 1346/5000.

"La Champanette Restaurant"
Bildyta 56 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK