Möbler Stolar
1247722
KARMSTOLAR, ett par, troligen "Dana" Ikea, 1960-tal
Karmstolar, ett par, troligen "dana" ikea, 1960-tal.

Stomme i trä, lackad. Sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK