1247729
Mulberry
(Storbritannien, 1971)
Mulberry, väska/ryggsäck, "bayswater".

MULBERRY, väska/ryggsäck, "Bayswater".

Oxblodsfärgad läder. Invändigt en fickor med dragkedja. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett. Väskan går att använda på tre sätt. Avtagbara remmar. Ca 28 x 28 x 12 cm. Dustbag.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 200
407
482
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
31 jul 23:00
4 200 SEK
28 jul 22:32
4 000 SEK
28 jul 20:28
2 000 SEK
28 jul 11:07
1 500 SEK
28 jul 9:47
1 000 SEK