MULBERRY, väska/ryggsäck, "Bayswater".
Oxblodsfärgad läder. Invändigt en fickor med dragkedja. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett. Väskan går att använda på tre sätt. Avtagbara remmar. Ca 28 x 28 x 12 cm. Dustbag.
Smärre slitage.