Möbler Bord
1247773
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
SÄngbord, ett par, 1900-talets mitt.

Fanerade med alm och teak, benställning av betsad bok. Två lådor, hylla samt utdragbar skiva. Höjd 57 cm, bredd 46 cm, djup 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H8
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
5 aug 21:09
2 000 SEK
5 aug 21:09
1 800 SEK
5 aug 21:07
1 500 SEK
5 aug 21:06
1 100 SEK
5 aug 17:52
900 SEK