1248238
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)
Christian dior, väska, "detective".

CHRISTIAN DIOR, väska, "Detective"

Väska i mocka med detaljer i skinn och metall. Två ytterfack. Invändigt fodrad i textil. Två fack, varav ett med dragkedja. Märkt limited edition samt numrerad. Ca 32 x 15 x 15 cm.

Smärre slitage.

Övrigt

Kvitto medföljer.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK