Bestående av:
17 fat, 22 cm (5 med nagg, 1 med spricka).
8 tallrikar, 27,5 cm (3 med nagg).
1 terrin med lock, längd 36 cm.
1 sockerskål, längd 16 cm.
16 extra fat medföljes.
samt
1 fat på fot, 26 cm, Mann.
Slitage. Några med nagg och spricka.