Möbler Bord
1248290
KONSOLBORD, 1900/2000-TAL.
Konsolbord, 1900/2000-tal.
Konsolbord, 1900/2000-tal.
Konsolbord, 1900/2000-tal.

Underrede i stenfaner. Röktonad glasskiva med fasettslipade kanter. Längd 115 cm. Bredd 54 cm. Höjd 79 cm,

Åldersrelaterat slitage. Glasskiva med nagg.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 aug 21:13
2 200 SEK
3 aug 20:34
2 000 SEK
2 aug 5:48
1 600 SEK
1 aug 10:40
1 500 SEK