Silver Ljusstakar
1248416
LJUSSTAKAR, ett par, silver, empire, bär mästarstämpel, 1823.
Ljusstakar, ett par, silver, empire, bär mästarstämpel, 1823.

På rund fot. Lösa droppbrickor. Höjd 17 cm. Vikt 296 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 421
332
393
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 aug 19:20
3 421 SEK
5 aug 19:20
3 221 SEK
5 aug 19:19
3 200 SEK
5 aug 17:23
3 000 SEK
1 aug 18:06
2 500 SEK