1248909
TRÄSNITT, 4 st, Shunga, Japan 1800-tal
TrÄsnitt, 4 st, shunga, japan 1800-tal.

Erotiska motiv. Bildstrl ca 15 x 20,5 cm - 18 x 26 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
4 000 SEK