Konst Grafik
1248917
Pablo Picasso, efter
(Spanien, 1881-1973)
Pablo picasso, efter, färglitografi, ur verve 29-30, tryckt hos mourlot, paris 1954, daterad i trycket.

PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket.

Komposition. Ur Verve 29-30. P. 24 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK