Design Möbler
1249018
CHRIS MARTIN, "Jig chair", stolar 8 st, Massproductions, 2000-tal.
Chris martin, "jig chair", stolar 8 st, massproductions, 2000-tal.

Svart stål och blå sammet. Stapelbara. Sitthöjd ca 45 cm.

Fläckar. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H124
Proveniens

Andreas Martin-Löf.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

7 000
679
804
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
5 aug 19:31
7 000 SEK
5 aug 19:31
6 500 SEK
5 aug 19:30
6 000 SEK
5 aug 19:17
5 000 SEK
5 aug 17:59
4 000 SEK