Konst Grafik
1249033
Ardy Strüwer
(Sverige, Född 1939)
Ardy strÜwer, färglitografi, signerad och numrerad 49/100.

ARDY STRÜWER, färglitografi, signerad och numrerad 49/100

Komposition. Bladstrl ca 56 x 76 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK