Konst Grafik
1249161
Ulf Gripenholm
(Sverige, Född 1943)
Ulf gripenholm, färgserigrafi, signerad, numrerad 50/150.

ULF GRIPENHOLM, färgserigrafi, signerad, numrerad 50/150.

"Ljust möte". 38 x 44,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T327
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 4 timmar
800
78
92
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
4 aug 13:00
800 SEK
4 aug 9:27
750 SEK
3 aug 12:54
700 SEK
2 aug 18:13
300 SEK