Möbler Bord
1249171
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.

Gröntonade glasskivor, svartlackerat underrede. Längd 145, höjd 32 cm.

Smärre nagg. Slitage. Märken.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
3 600
349
414
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 aug 21:46
3 600 SEK
5 aug 21:44
3 400 SEK
5 aug 21:43
3 200 SEK
5 aug 21:43
3 200 SEK
29 jul 16:06
3 000 SEK