Möbler Bord
1249173
SOFFBORD 1960/70-tal.
Soffbord 1960/70-tal.
Soffbord 1960/70-tal.
Soffbord 1960/70-tal.

Stomme av borstat stål, nedtill flätad korg/hyllplan, rund skiva av rökfärgat glas, diameter 90, höjd 37 cm

Bruksslitage. Repor. Tillverkningsdefekt. Ställ för korg med lagning/svårfäst.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK