Design Övrigt
1249244
GEORG WOJIDKOW kandelaber Malmö tidigt 1900-tal
Georg wojidkow kandelaber malmö tidigt 1900-tal.

Mässing, för tre ljus, märkt i godset, höjd 55 cm

Bruksslitage. Repor. Möjligen saknas delar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK