Konst Klassisk konst
1249512
WILLIAM ALBERT CLARK, olja på duk, signerad och daterad 1913.
William albert clark, olja på duk, signerad och daterad 1913.

Hästporträtt. 32x42 cm.

Krackelyr.

Placering: Tavelvagn (Vid foto)
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
3 000
291
347
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
4 aug 23:52
3 000 SEK
4 aug 19:25
2 700 SEK
1 aug 8:43
2 500 SEK
1 aug 8:26
2 000 SEK