Klockor & Ur Bordsur
1249654
JAEGER LeCOULTRE, Atmos, bordsur.
Jaeger lecoultre, atmos, bordsur.

Förgylld metall samt glas. Mekanisk, drivs av temperaturskillnad, mått 20 x 15,5 x 23 cm.

Caliber 540, Verknr 613728

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
12 001
1 164
1 379
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
6 aug 15:14
12 001 SEK
9
6 aug 15:14
11 600 SEK
9
6 aug 15:13
10 501 SEK
6 aug 15:13
10 001 SEK
6 aug 15:13
8 900 SEK