Diverse Orientaliskt
1249734
VÄGGPANEL, Tibet
VÄggpanel, tibet.
VÄggpanel, tibet.
VÄggpanel, tibet.

Målat och lackat trä. Dekor av leopard. 178x54 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage. Smärre skador.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
4 000
388
460
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 aug 15:52
4 000 SEK
2 aug 21:57
2 200 SEK
28 jul 13:46
2 000 SEK