Möbler Bord
1249749
SOFFBORD, mässing och glas, 1970-tal.
Soffbord, mässing och glas, 1970-tal.

Längd 120 cm, bredd 60 cm, höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 700
359
425
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 aug 18:51
3 700 SEK
5 aug 18:51
3 500 SEK
5 aug 14:39
2 600 SEK
5 aug 14:15
2 400 SEK
5 aug 14:14
2 200 SEK