Möbler Bord
1249764
SOFFBORD, två delar, 1970/80-tal
Soffbord, två delar, 1970/80-tal.

Travertin. Mått per del, längd 100, bredd 70, höjd 30 cm.

Smärre nagg och repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 100
1 271
1 505
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
10
2 aug 19:13
13 100 SEK
2 aug 19:11
12 600 SEK
10
2 aug 19:09
12 100 SEK
8
2 aug 19:04
11 600 SEK
9
2 aug 19:03
11 100 SEK