Diverse Övrigt
1249775
TUBKIKARE, 1800/1900-tal
Tubkikare, 1800/1900-tal.
Tubkikare, 1800/1900-tal.
Tubkikare, 1800/1900-tal.

Utdragbar. Mässing med läder. Graverad L.W med krona. Längd ej utdragen 44 cm.

Skada på läder. Gravyr. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 20 timmar
500
49
57
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
11 aug 21:58
500 SEK
11 aug 9:04
400 SEK