1249825
SERVERINGSKÄRL FÖR KAFFE 1900-talets början
ServeringskÄrl fÖr kaffe 1900-talets början.

Koppar, rund med välvt lock, två kranar av mässing och trä, höjd ca 52, diameter ca 42 cm

Bruksslitage. Repor. Rostangrepp. Märken. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 aug 21:00
1 800 SEK
3 aug 20:45
1 700 SEK
3 aug 20:39
1 600 SEK
3 aug 17:18
1 500 SEK
3 aug 17:02
1 300 SEK