Design Möbler
1249828
ALBERT LARSSON, bord, "Alberts-bordet", Tibro, 1900-talets mitt
Albert larsson, bord, "alberts-bordet", tibro, 1900-talets mitt.

Rund skiva i teak på ben i kopparpläterat stål, tredelad fot med avslutande träklot. Diameter 39,5, höjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
214
254
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 aug 18:26
2 200 SEK
1 aug 19:37
2 000 SEK
1 aug 19:37
1 900 SEK
29 jul 4:12
1 800 SEK
27 jul 10:01
1 100 SEK